• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Klucz do uczenia − II edycji

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Serdecznie zapraszam przedstawicieli Państwa Instytucji na konferencję inaugurującą projekt „Klucz do Uczenia II edycja − Profesjonalny nauczyciel gwarancją jakości edukacji”.

Projekt nr POKL.09.04.00-04-001/13, pn. „Klucz do uczenia II edycja- Profesjonalny nauczyciel gwarancja jakości edukacji” realizuje Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu w partnerstwie z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy oraz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową we Włocławku.

Do projektu mogą przystąpić nauczyciele, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, pracownicy administracji publicznej, którzy realizują zadania związane z oświatą w organizacjach prowadzących szkoły i placówki oświatowe na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zakres kształcenia oferowany w ramach projektu obejmuje nieodpłatne studia podyplomowe, kursy doskonalące, kursy instruktorskie i studyjne wyjazdy przygotowujące do współpracy międzynarodowej. W ramach projektu będzie doskonalonych 2175 przedstawicieli oświaty.

Wszystkie formy kształcenia są bezpłatne dla zakwalifikowanych uczestników.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizacja odbywa się w ramach Priorytetu IX, Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.4, Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Celem projektu jest dostosowanie i podwyższenie kompetencji dydaktyczno-wychowawczych nauczycieli oraz kompetencji w zakresie zarządzania oświatą kierowników szkół i pracowników administracji publicznej zarządzającej oświatą, w organach prowadzących szkoły i placówki oświatowe.

Projekt jest w trakcie wdrażania, a jego zakończenie zaplanowano na 30 czerwca 2015 r.

Projekt „Klucz do uczenia II edycja – Profesjonalny nauczyciel gwarancją jakości edukacji” jest kontynuacją Projektu „Klucz do uczenia – program wsparcia kujawsko-pomorskich nauczycieli” realizowanego w okresie od 1 marca 2010 r. do 31 grudnia 2011 r., także współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych projektem do zapoznania się ze szczegółową ofertą, która znajduje się na stronie internetowej projektu pod adresem:

www.kluczdouczenia2.pl

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu
Biuro Europejskich Projektów Edukacyjnych
ul. Sienkiewicza 36, 87-100 Toruń
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Konferencja_Wloclawek

ulotkav8_zew

ulotkav8


 

 

Dodaj komentarz

1. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do redagowania przesłanej wiadomości.
Wiadomości zawierające treści o charakterze bezprawnym, naruszające w jakikolwiek sposób obowiązujące prawo, zawierające treści pornograficzne, propagujące faszyzm, nazizm, komunizm, wzywające do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, obrażające uczucia religijne i inne sprzeczne z dobrymi obyczajami, nie będą przez nas publikowane.
2. Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za publikowane treści komentarzy. Komentarze nie wyrażają zdania i stanowiska redakcji Portalu. Moderowanie komentarzy ma za zadanie jedynie zapobieganie publikowaniu komentarzy naruszających prawo zgodnie z pkt 1 niniejszego regulaminu i obowiązującymi przepisami prawa.

Kod antysapmowy
Odśwież


Dziś jest 


fabrykabaner_stowarzyszeniebaner_zabawkibaner_samorzadkresy.plkukuczka_skalyglosybaner_w_obiektywie200x80Gmina BaruchowoGmina KowalGmina WłocławekZespół Szkół w KowaluStowarzyszenie OligoPZD - Okręg Toruńsko-WłocławskibRACTWO mIŁOŚNIKÓW ZIEMI CHODECKIEJKrupinskiArtzamki-gotyckie_logoParafia Najświętszego Serca Jezusowego we Włocławkuwyd_krukowiakneandesign.plPrue Art GroupGKS BaruchowoGostynińsko - Włocławski Park Krajobrazowybaner_pckmoprbaner_parafiakukuczka1proc