• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

DPS Kowal: Sylwester 2013

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Eh! Co to był za bal!!! CIMG1252– Tradycją stało się już, że ostatniego dnia roku 31.12.2013 r. w Domu Pomocy Społecznej w Kowalu, odbył się Bal Sylwestrowy.

Wszyscy mieszkańcy, pracownicy Domu, wolontariusze oraz uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy zebrali się na jadalni, gdzie przy słodkim poczęstunku, z ogromnym tortem na czele, wzniesiony został toast za Nowy Rok. Gościem specjalnym był Pan Marek Jaskulski – Członek Zarządu Powiatu. Pan Dyrektor serdecznie powitał zebranych, podziękował za wspaniałą współpracę w mijającym roku oraz złożył życzenia Do siego Roku 2013. Spotkaniu towarzyszyła zabawa taneczna, liczne konkursy z nagrodami oraz pokaz fajerwerków. Sylwestrowy nastrój utrzymywał się przez cały dzień, i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

CIMG1245CIMG1248CIMG1249CIMG1251CIMG1252CIMG1253CIMG1254CIMG1255CIMG1256CIMG1257


 

 

Dodaj komentarz

1. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do redagowania przesłanej wiadomości.
Wiadomości zawierające treści o charakterze bezprawnym, naruszające w jakikolwiek sposób obowiązujące prawo, zawierające treści pornograficzne, propagujące faszyzm, nazizm, komunizm, wzywające do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, obrażające uczucia religijne i inne sprzeczne z dobrymi obyczajami, nie będą przez nas publikowane.
2. Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za publikowane treści komentarzy. Komentarze nie wyrażają zdania i stanowiska redakcji Portalu. Moderowanie komentarzy ma za zadanie jedynie zapobieganie publikowaniu komentarzy naruszających prawo zgodnie z pkt 1 niniejszego regulaminu i obowiązującymi przepisami prawa.

Kod antysapmowy
Odśwież


Dziś jest 

Imieniny

Dziś: Apoliny Eryki Cyryla
Jutro: Elwiry Jacka
Pojutrze: Grzegorza Lucjana

Sonda


fabrykabaner_stowarzyszeniekukuczka_skalyglosybaner_w_obiektywieGmina BaruchowoGmina KowalGmina WłocławekZespół Szkół w KowaluStowarzyszenie OligoPZD - Okręg Toruńsko-WłocławskibRACTWO mIŁOŚNIKÓW ZIEMI CHODECKIEJParafia Najświętszego Serca Jezusowego we Włocławkuwyd_krukowiakneandesign.plPrue Art GroupGKS BaruchowoGostynińsko - Włocławski Park Krajobrazowybaner_pckmopr