• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Lata nauki szkolnej wpływają na wyniki uczniów

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

- Z badań wynika, że na wyniki osiągane przez uczniów w podobnym wieku data urodzenia ma znacznie mniejsze znaczenie niż liczba lat szkolnej nauki; różnica w osiągnięciach zmniejsza się stale w kolejnych rocznikach – poinformowały we wtorek MEN i Instytut Badań Edukacyjnych.

Czytaj więcej

 

Dodaj komentarz

1. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do redagowania przesłanej wiadomości.
Wiadomości zawierające treści o charakterze bezprawnym, naruszające w jakikolwiek sposób obowiązujące prawo, zawierające treści pornograficzne, propagujące faszyzm, nazizm, komunizm, wzywające do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, obrażające uczucia religijne i inne sprzeczne z dobrymi obyczajami, nie będą przez nas publikowane.
2. Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za publikowane treści komentarzy. Komentarze nie wyrażają zdania i stanowiska redakcji Portalu. Moderowanie komentarzy ma za zadanie jedynie zapobieganie publikowaniu komentarzy naruszających prawo zgodnie z pkt 1 niniejszego regulaminu i obowiązującymi przepisami prawa.

Kod antysapmowy
Odśwież


Dziś jest 

Imieniny

Dziś: Grzegorza Katarzyny
Jutro: Cyryla Metodego
Pojutrze: Jowity Faustyna

Sonda


fabrykabaner_stowarzyszeniekukuczka_skalyglosybaner_w_obiektywieGmina BaruchowoGmina KowalGmina WłocławekZespół Szkół w KowaluStowarzyszenie OligoPZD - Okręg Toruńsko-WłocławskibRACTWO mIŁOŚNIKÓW ZIEMI CHODECKIEJParafia Najświętszego Serca Jezusowego we Włocławkuwyd_krukowiakneandesign.plPrue Art GroupGKS BaruchowoGostynińsko - Włocławski Park Krajobrazowybaner_pckmopr